Strona Główna
  Katowice Londyn
  Katowice Eindhoven
  Katowice Dortmund
  Katowice Rzym
  Lotnisko Katowice
  Kontakt
 
 


 Tanie bilety lotnicze Wizz Air do Eindhoven.
Tanie Loty Katowice – Eindhoven
(KTW – EIN)

Przeloty do Holandii
Eindhoven to miasto położone w południowej Holandii, w Brabancji Północnej. Port Lotniczy w Eindhoven leży około 14 km od centrum miasta. Dojazd z lotniska i na lotnisko jest bardzo łatwy dzięki dobrym oznaczeniom. Lotnisko w Eindhoven posiada jeden terminal. Przed lotniskiem znajdują się parkingi krótko i długoterminowe. Na lotnisku można skorzystać baru – restauracji, pobyć na tarasie widokowym, zakupić oryginalne holenderskie pamiątki. Na piętro lotniska można wyjechać oszkloną windą. Podróżni wylatujący z Eindhoven mogą także zrobić zakupy w sklepach wolnocłowych.

Telefoniczna Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych do Eindhoven:

Infolinia czynna: pn. - pt. 8.00 - 22.00, sob. 8.00 - 20.00 oraz nd. 12.00 - 20.00
Cena połączenia wg stawek operatora.

Z nami kupujesz najtaniej. Zadzwoń, doradzimy, zarezerwujemy, poinformujemy o locie.


Kupując u nas możesz zapłacić kartą, przelewem, a nawet gotówką. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas maila wraz z kodem rezerwacji, który będzie Ci potrzebny wraz z paszportem podczas odprawy przed odlotem. Jeśli wolisz kontakt bezpośredni z nami podczas rezerwacji biletu lotniczego zadzwoń na nasza infolinię. Konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i zarezerwują Twój bilet lotniczy. Zapraszamy do zakupu biletów lotniczych i życzymy miłych przelotów. Nasza infolinia czynna jest codziennie. dzwoń jesli tylko potrzebujesz tani bilet do Eindhoven lub na każdą inna trasę.

Podróż z Katowic do Eindhoven trwa około 2 godzin. Podróżni latający z Eindhoven do Katowic najpierw czekają na samolot Wizz Air, przylatujący z Katowic. Samolot Wizz Air po wylądowaniu, zatankowaniu i wymianie bagażu, zaraz startuje do Katowic.

Bilety lotnicze do Holandii na lotnisko Eindhoven są tanie, a korzystając z zasady im szybciej kupisz bilet tym taniej, można do Holandii zrobić sobie naprawdę niedrogą wycieczkę samolotem.

Przelot samolotem Wizz Air jest przyjemny, szybki, dobrze zorganizowany i tani. Załoga samolotu mówi w języku polskim i angielskim. Na pokładzie podczas loty, kiedy już samolot osiągnie odpowiednią wysokość i można wypiąć się z pasów dostępny jest pokładowy barek Wizz Air z napojami i przekąskami.

Nawet jeżeli wybierasz się do Amsterdamu i nie masz bezpośredniego połączenia tanimi samolotami, możesz spokojnie skorzystać z taniego przelotu Wizz Air do Eindhoven. W Eindhoven spod lotniska odjeżdżają codziennie autobusy do centrum Eindhoven, oraz do Amsterdamu, na dworzec główny (Amsterdam Central Station). Jazda autobusem z Eindhoven do Amsterdamu trwa około 1,5 godziny a bilet można kupić u kierowcy.

Z Eindhoven można także dotrzeć pociągiem do takich miast Holandii jak: Amsterdam, Rotterdam, Breda, Den Bosch, Maastricht, Utrecht a nawet do Dusseldorfu w Niemczech oraz Antwerpii w Belgii. Tak więc przeloty do Eindhoven, nawet jeśli chcemy się dostać następnie do innej części Holandii nie są wcale kłopotliwe. Twój przelot do Holandii rozpocznij już teraz zakupując tani bilet lotniczy Wizz Air.